I Liga futsalu, grupa północna – 4. kolejka
lis07

I Liga futsalu, grupa północna – 4. kolejka

PZPN podał obsadę sędziowską na mecze 4. kolejki grupy północnej I Ligi futsalu: [tabgroup] Piątek, 08/11/2013 RED DRAGONS PNIEWY – FC TORUŃ (20.00) Sędzia pierwszy: Arkadiusz Reśliński (Wielkopolski ZPN) Sędzia drugi: Marcin Łuczak (Wielkopolski ZPN) Sędzia czasowy: Łukasz Jaskólski (Wielkopolski ZPN) Sobota, 09/11/2013 AZS UW WARSZAWA – CONSTRACT LUBAWA (19.00) Sędzia pierwszy: Marek Bilmin (Podlaski ZPN) Sędzia drugi:...

Czytaj więcej
I Liga futsalu, grupa południowa – 7. kolejka
lis07

I Liga futsalu, grupa południowa – 7. kolejka

PZPN podał obsadę sędziowską na mecze 7. kolejki grupy południowej I Ligi futsalu: [tabgroup] Piątek, 08/11/2013 NBIT GLIWICE – GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA (18.30) Sędzia pierwszy: Krzysztof Bernaś (Śląski ZPN) Sędzia druga: Katarzyna Netkowska (Śląski ZPN) Sędzia czasowy: Henryk Bąk (Śląski ZPN) Sobota, 09/11/2013 MAREX CHORZÓW – JEDYNKA NIEMODLIN (18.00) Sędzia pierwszy: Sławomir Steczko (Małopolski ZPN) Sędzia drugi: Wojciech...

Czytaj więcej
Ekstraklasa futsalu – 7. kolejka
lis07

Ekstraklasa futsalu – 7. kolejka

PZPN podał obsadę sędziowską na mecze 7. kolejki Ekstraklasy futsalu: [tabgroup] Piątek, 08/11/2013 AZS UG GDAŃSK – GKS TYCHY (19.30) Sędzia pierwszy: Ryszard Walendziak (Zachodniopomorski ZPN) Sędzia drugi: Dariusz Złotnicki (Wielkopolski ZPN) Sędzia czasowy: Kamil Rybiński (Pomorski ZPN) POGOŃ 04 SZCZECIN – AZS UŚ KATOWICE (19.30) Sędzia pierwszy: Dariusz Smolarek (Wielkopolski ZPN) Sędzia drugi: Sylwester Baryczkowski...

Czytaj więcej
Baraże o udział w Mistrzostwach Świata
lis07

Baraże o udział w Mistrzostwach Świata

FIFA opublikowała obsadę sędziowską na mecze barażowe o udział w Mistrzostwach Świata 2014: [tabgroup] Piątek, 15.11. GRECJA – RUMUNIA (20.45) Sędzia główny: Pedro Proença Oliveira Alves Garcia (Portugalia) Sędzia asystent 1: Bertino da Cunha Miranda (Portugalia) Sędzia asystent 2: José Tiago Garcias Bolinhas Trigo (Portugalia) Sędzia techniczny: Duarte Nuno Pereira Gomes (Portugalia) PORTUGALIA – SZWECJA (20.45) Sędzia...

Czytaj więcej

Ekstraklasa – 16. kolejka

PZPN podał obsadę sędziowską na mecze 16. kolejki I Ligi: [tabgroup] Piątek, 08.11. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ZAWISZA BYDGOSZCZ (18.00) Sędzia główny: Tomasz Wajda (Śląski ZPN) Sędzia asystent 1: Maciej Wierzbowski (Pomorski ZPN) Sędzia asystent 2: Sławomir Kowalewski (Śląski ZPN) Sędzia techniczny: Daniel Kruczyński (Śląski ZPN) GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW (20.30) Sędzia główny: Tomasz Radkiewicz (Łódzki ZPN) Sędzia...

Czytaj więcej