Liga Młodzieżowa – 4. kolejka fazy grupowej

UEFA opublikowała obsadę sędziowską na mecze 4. kolejki fazy grupowej Ligi Młodzieżowej:

[tabgroup]

GRUPA A

FK SZACHTAR DONIECK (Ukraina) – TSV BAYER 1904 LEVERKUSEN (Niemcy) Sędzia główny: Michael Tykgaard (Dania, Third Group) Sędzia asystent 1: Derya Oguz (Dania) Sędzia asystent 2: Ole Kronlykke (Dania) Sędzia techniczny: Witalij Romanow (Ukraina) Obserwator UEFA: Wołodymyr Petrow (Ukraina) Delegat UEFA: Michał Listkiewicz (Polska)

REAL SOCIEDAD DE FÚTBOL (Hiszpania) – MANCHESTER UNITED FC (Anglia) Sędzia główny: Markus Hameter (Austria, Third Group) Sędzia asystent 1: Markus Katona (Austria) Sędzia asystent 2: Sebastian Gruber (Austria) Sędzia techniczny: Ricardo de Burgos Bengoechea (Hiszpania) Obserwator UEFA: Bernardino González Vázquez (Hiszpania) Delegat UEFA: Per Svärd (Szwecja)

GRUPA B

JUVENTUS FC (Włochy) – REAL MADRID CF (Hiszpania) Sędzia główny: Petr Ardeleánu (Czechy, Third Group) Sędzia asystent 1: Jan Paták (Czechy) Sędzia asystent 2: Tomáš Mokrusch (Czechy) Sędzia techniczny: Daniele Chiffi (Włochy) Obserwator UEFA: Andreas Schluchter (Szwajcaria) Delegat UEFA: Jean-François Crucke (Belgia)

FC KØBENHAVN (Dania) – GALATASARAY SK (Turcja) Sędzia główny: Tore Hansen (Norwegia, Third Group) Sędzia asystent 1: Geir-Oskar Isaksen (Norwegia) Sędzia asystent 2: Jon-Michael Knutsen (Norwegia) Sędzia techniczny: Peter Kjærsgaard-Andersen (Dania) Obserwator UEFA: Kaj Østergaard (Dania) Delegat UEFA: Ronald Zimmermann (Niemcy)

GRUPA D

FC VIKTORIA PILZNO (Czechy) – FC BAYERN MONACHIUM (Niemcy) Sędzia główny: Ádám Németh (Węgry, Third Group) Sędzia asystent 1: Zsolt Attila Szpisják (Węgry) Sędzia asystent 2: Péter Berettyán (Węgry) Sędzia techniczny: Pavel Orel (Czechy) Obserwator UEFA: Dagmar Damková (Czechy) Delegat UEFA: David Delférière (Belgia)

MANCHESTER CITY FC (Anglia) – PFK CSKA MOSKWA (Rosja) Sędzia główny: Robert Rogers (Irlandia, Third Group) Sędzia asystent 1: Emmet Dynan (Irlandia) Sędzia asystent 2: Robert Clarke (Irlandia) Sędzia techniczny: Darren Bond (Anglia) Obserwator UEFA: Brian Lawlor (Walia) Delegat UEFA: Radenko Mijatovič (Słowenia)

GRUPA H

AFC AJAX (Holandia) – CELTIC FC (Szkocja) Sędzia główny: Mads-Kristoffer Kristoffersen (Dania, Third Group) Sędzia asystent 1: Dennis W. Rasmussen (Dania) Sędzia asystent 2: Jannik Rosenkrands Vinther (Dania) Sędzia techniczny: Jeroen Sanders (Holandia) Obserwator UEFA: Cees Bakker (Holandia) Delegat UEFA: Bujar Kasmi (Albania)

FC BARCELONA (Hiszpania) – AC MILAN (Włochy) Sędzia główny: Marco Bruno dos Santos Ferreira (Portugalia, Third Group) Sędzia asystent 1: Pedro Alexandre Baptista Garcia (Portugalia) Sędzia asystent 2: António Manuel Albino Godinho (Portugalia) Sędzia techniczny: David Medié Jiménez (Hiszpania) Obserwator UEFA: Salustia Chato Cipres (Andora) Delegat UEFA: Paul Krähenbühl (Szwajcaria)

GRUPA C

PARIS SAINT-GERMAIN FC (Francja) – RSC ANDERLECHT (Belgia) Sędzia główny: Alexander Harkam (Austria, Third Group) Sędzia asystent 1: Christian-Petru Ciochirca (Austria) Sędzia asystent 2: Aldin Hasanovic (Austria) Sędzia techniczny: Stéphane Jochem (Francja) Obserwator UEFA: Cyril Zimmermann (Szwajcaria) Delegat UEFA: Mark Blackbourne (Anglia)

OLYMPIAKOS SFP (Grecja) – SL BENFICA (Portugalia) Sędzia główny: Ioánnis Anastasíou (Cypr, Third Group) Sędzia asystent 1: Nikólas Kalispéras (Cypr) Sędzia asystent 2: Mários Dimitriádis (Cypr) Sędzia techniczny: Chrístos Andronikídis (Grecja) Obserwator UEFA: Plarent Kotherja (Albania) Delegat UEFA: Zoran Cvrk (Chorwacja)

GRUPA E

FC BASEL 1893 (Szwajcaria) – FC STEAUA BUKARESZT (Rumunia) Sędzia główny: Gunnar Jarl Jónsson (Islandia, Third Group) Sędzia asystent 1: Gylfi Már Sigurðsson (Islandia) Sędzia asystent 2: Bryngeir Valdimarsson (Islandia) Sędzia techniczny: Urs Schnyder (Szwajcaria) Obserwator UEFA: Martin Iseli (Szwajcaria) Delegat UEFA: Nils Fisketjønn (Norwegia)

CHELSEA FC (Anglia) – FC GELSENKIRCHEN-SCHALKE 1904 (Niemcy) Sędzia główny: Mervyn Smyth (Irlandia Północna, Third Group) Sędzia asystent 1: James Eakin (Irlandia Północna) Sędzia asystent 2: Stephen Bell (Irlandia Północna) Sędzia techniczny: Charles Breakspear (Anglia) Obserwator UEFA: Peter Jones (Anglia) Delegat UEFA: Patrick McGrath (Irlandia)

GRUPA F

SSC NAPOLI (Włochy) – OLYMPIQUE DE MARSEILLE (Francja) Sędzia główny: Enea Jorgji (Albania, Third Group) Sędzia asystent 1: Gernat Qirici (Albania) Sędzia asystent 2: Devis Korreshi (Albania) Sędzia techniczny: Eugenio Abbattista (Włochy) Obserwator UEFA: Stefano Podeschi (Włochy) Delegat UEFA: Duško Grabovac (Chorwacja)

BV BORUSSIA 1909 DORTMUND (Niemcy) – ARSENAL FC (Anglia) Sędzia główny: Andris Treimanis (Litwa, Third Group) Sędzia asystent 1: Aleksejs Spasjonņikovs (Litwa) Sędzia asystent 2: Raimonds Tatriks (Litwa) Sędzia techniczny: Harm Osmers (Niemcy) Obserwator UEFA: Lutz-Michael Fröhlich (Niemcy) Delegat UEFA: David McDowell (Słowenia)

GRUPA G

FK ZIENIT SANKT PETERSBURG (Rosja) – FC PORTO (Portugalia) Sędzia główny: Vladimír Vnuk (Słowacja, Third Group) Sędzia asystent 1: Ondrej Brendza (Słowacja) Sędzia asystent 2: Miroslav Benko (Słowacja) Sędzia techniczny: Wasilij Kazarcew (Rosja) Obserwator UEFA: Nikołaj Iwanow (Rosja) Delegat UEFA: Oleg Harlamov (Estonia)

CLUB ATLÉTICO DE MADRID (Hiszpania) – FK AUSTRIA WIEDEŃ (Austria) Sędzia główny: Sven Bindels (Luksemburg, Third Group) Sędzia asystent 1: Marco Tropeano (Luksemburg) Sędzia asystent 2: Ricardo Morais (Luksemburg) Sędzia techniczny: José Luis Lesma López (Hiszpania) Obserwator UEFA: Stephen Lodge (Anglia) Delegat UEFA: Mirosław Ryszka (Polska)

[/tabgroup]

Author: Demboveac

Podziel się newsem na