No products in the cart.

Blog sędziowski

Warsztaty piłkarskie: „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”

Zapraszamy na XII już edycję warsztatów Marcina Gabora pod tytułem „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”, które odbędą się 07-08.03.2016 w Olsztynie. Wzrost popularności tego niestandardowego wydarzenia edukacyjnego nabiera tempa. Ten fakt nie może jednak dziwić, bowiem przedstawiane podczas szkolenia treści stanowią najgłębszy poziom szkoleniowego wtajemniczenia.

zawodowiecZapraszamy wszystkich zainteresowanych futbolem. Sędziowie, trenerzy, dyrektorzy sportowi, klubowi oficjele, scouci, piłkarze, menedżerowie, dziennikarze oraz wszystkie osoby, pragnące poszerzyć prawdziwie merytoryczną wiedzę, mogą spojrzeć na piłkę nożną z zupełnie odmiennej perspektywy.

Chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo rozumieć futbol, a także zapoznać się z faktycznym znaczeniem pojęć organizacji gry oraz taktyki? Chcesz doświadczyć nowoczesnego i kreatywnego toku myślenia, odciętego od wszelkich stereotypów i rzekomych piłkarskich prawd? Poznaj piłkę nożną od nowa, zgłębiaj tajniki strategiczno-taktyczne i zrozum niuanse organizacji gry na wysokim poziomie.

Autorski program Marcina Gabora, oparty na wieloletnich analizach, charakteryzuje się „praktyczną teorią”, a więc funkcjonalnością w odniesieniu do rzeczywistości. Szczegółowe informacje na temat szkolenia znajdują się w tekście poniżej. Kameralny charakter warsztatów powoduje, że ilość miejsc jest ograniczona.

https://www.facebook.com/events/207432779590686/

1

Bart Philly

Sędzia Roku 2015 oraz Sędzia Asystent Roku 2010 w New Jersey. USSF National Candidate, sędzia PDL, USL i MLS-reserves


Leave a Reply