No products in the cart.

Blog sędziowski

Liga Europy 2016/17 – Obsada sędziowska – 4.kolejka

Dwa polskie zespoły zostały wyznaczone do prowadzenia zawodów w 4 kolejce Ligi Europy! Paweł Raczkowski oraz Paweł Gil wraz z asystentami poprowadzą mecze z udziałem renomowanych ekip na europejskiej arenie. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

 

Grupa A, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Şükrü Saracoğlu, Istanbuł(TUR)
Fenerbahçe SK – Manchester United FC 

Sędzia: Milorad Mažić (SRB)
Sędzia Asystent 1: Milovan Ristić (SRB)
Sędzia Asystent 2: Dalibor Đurđević (SRB)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Danilo Grujić (SRB)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Nenad Đokić (SRB)
Sędzia Techniczny: Nemanja Petrović (SRB)
Obserwator UEFA: Marián Ružbarský (SVK)
Delegat UEFA: Jan Damgaard (DEN)


Grupa A, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Chornomorets, Odessa (UKR)
FC Zorya Luhansk – Feyenoord 
Sędzia: Jakob Kehlet (DEN)
Sędzia Asystent 1: Henrik Larsen (DEN)
Sędzia Asystent 2: Heine Sørensen (DEN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Michael Tykgaard (DEN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Peter Kjærsgaard (DEN)
Sędzia Techniczny: Lars Rix (DEN)
Obserwator UEFA: Cyril Zimmermann (SUI)
Delegat UEFA: Olzhas Abrayev (KAZ)






Grupa B, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
GSP, Nikozja (CYP)
APOEL FC – BSC Young Boys 
Sędzia: Sébastien Delferiere (BEL)
Sędzia Asystent 1: Yves de Neve (BEL)
Sędzia Asystent 2: Jo de Veirdt (BEL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Nicolas Laforge (BEL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Erik Lambrechts (BEL)
Sędzia Techniczny: Jimmy Cremers (BEL)
Obserwator UEFA: Vlado Slivokos (CRO)
Delegat UEFA: Octavian Goga (ROU)

Grupa B, 3 Listopad 2016, 17:00 CET
Astana Arena, Astana (KAZ)
FC Astana – Olympiacos FC
Sędzia: Orel Grinfeeld (ISR)
Sędzia Asystent 1: Danny Krasikow (ISR)
Sędzia Asystent 2: Roy Hassan (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Liran Liany (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Guy Berger (ISR)
Sędzia Techniczny: David Elias Bitton (ISR)
Obserwator UEFA: Jean Lemmer (LUX)
Delegat UEFA: Michal Mertinyák (SVK)

Grupa C, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Constant Vanden Stock Stadium, Bruksela (BEL)
RSC Anderlecht – 1. FSV Mainz 05 
Sędzia: Andreas Ekberg (SWE)
Sędzia Asystent 1: Mehmet Culum (SWE)
Sędzia Asystent 2: Magnus Sjöblom (SWE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Bojan Pandžić (SWE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Kristoffer Karlsson (SWE)
Sędzia Techniczny: Fredrik Nilsson (SWE)
Obserwator UEFA: Elimir Pilav (BIH)
Delegat UEFA: Barry W. Bright (ENG)

Grupa C, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
8KM Stadium, Baku (AZE)
Qəbələ FK – AS Saint-Étienne
Sędzia: Carlos Del Cerro Grande (ESP)
Sędzia Asystent 1: Juan Carlos Yuste Jiménez (ESP)
Sędzia Asystent 2: Roberto Alonso Fernández (ESP)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Juan Martínez Munuera (ESP)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Iñaki Vicandi Garrido (ESP)
Sędzia Techniczny: Abrahám Álvarez Cantón (ESP)
Obserwator UEFA: Muharrem Zihni Aksoy (TUR)
Delegat UEFA: Aristeidis Stavropoulos (GRE)


Grupa D, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Netanya Municipal Stadium, Netanya (ISR)
Maccabi Tel-Aviv – AZ Alkmaar
Sędzia: Davide Massa (ITA)
Sędzia Asystent 1: Riccardo Di Fiore (ITA)
Sędzia Asystent 2:  Fabiano Preti (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Paolo Silvio Mazzoleni (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Massimiliano Irrati (ITA)
Sędzia Techniczny: Filippo Meli (ITA)
Obserwator UEFA: Kyros Vassaras (GRE)
Delegat UEFA: Irakli Nakaidze (GEO)

Grupa D, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Stadion Petrovskiy, St Petersburg (RUS)
Football Club Zenit – Dundalk FC
Sędzia: Luca Banti (ITA)
Sędzia Asystent 1: Alessandro Giallatini (ITA)
Sędzia Asystent 2: Matteo Passeri (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Paolo Valeri (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Marco Guida (ITA)
Sędzia Techniczny: Lorenzo Manganelli (ITA)
Obserwator UEFA: Hervé Piccirillo (FRA)
Delegat UEFA: Mikael Salzer (SWE)

Grupa E, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń(AUT)
FK Austria Wiedeń – AS Roma
Sędzia: Javier Estrada Fernández (ESP)
Sędzia Asystent 1: Miguel Martínez Munuera (ESP)
Sędzia Asystent 2: Teodoro Sobrino Magán (ESP)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Alejandro José Hernández Hernández (ESP)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Ricardo De Burgos Bengoetxea (ESP)
Sędzia Techniczny: Javier Aguilar Rodríguez (ESP)
Obserwator UEFA: Asim Khudiyev (AZE)
Delegat UEFA: Campbell Ogilvie (SCO

Grupa E, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Arena Națională, Bukareszt (ROU)
FC Astra Giurgiu – FC Viktoria Pilzno
Sędzia: Alon Yefet (ISR)
Sędzia Asystent 1: Nissan Davidy (ISR)
Sędzia Asystent 2: Dvir Shimon (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Roi Reinshreiber (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2:  Ziv Adler (ISR)
Sędzia Techniczny: Oren Bornshtein (ISR)
Obserwator UEFA: Marinus Koopman (NED)
Delegat UEFA: Leonid Kaloshin (RUS)

Grupa F, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Estadio de San Mamés, Bilbao (ESP)
Athletic Club – KRC Genk
Sędzia: Martin Atkinson (ENG)
Sędzia Asystent 1: Stephen Child (ENG)
Sędzia Asystent 2: Stuart Burt (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Michael Oliver (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Paul Tierney (ENG)
Sędzia Techniczny: Constantine Hatzidakis (ENG)
Obserwator UEFA: Andreas Schluchter (SUI)
Delegat UEFA: Robert Kispal (HUN)

Grupa F, 3 Listopad 2016, 19:00 CET
Stadio Città del Tricolore, Reggio Emilia (ITA)
US Sassuolo Calcio – SK Rapid Wien
Sędzia: Craig Pawson (ENG)
Sędzia Asystent 1: Gary Beswick (ENG)
Sędzia Asystent 2: Adam Nunn (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Jonathan Moss (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Kevin Friend (ENG)
Sędzia Techniczny: Harry Lennard (ENG)
Obserwator UEFA: Jan W. Wegereef (NED)
Delegat UEFA: Luca Zorzi (SUI)

Grupa G, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Amsterdam ArenA, Amsterdam (NED)
AFC Ajax – RC Celta de Vigo
Sędzia: Paweł Raczkowski (POL)
Sędzia Asystent 1: Michał Obukowicz (POL)
Sędzia Asystent 2: Tomasz Listkiewicz (POL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Tomasz Musiał (POL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Tomasz Kwiatkowski (POL)
Sędzia Techniczny: Radoslaw Siejka (POL)
Obserwator UEFA: Stephen Lodge (ENG)
Delegat UEFA: Álvaro Albino (POR)

Grupa G, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Apostolos Nikolaidis, Ateny (GRE)
Panathinaikos FC – R. Standard de Liège
Sędzia: Sergii Boiko (UKR)
Sędzia Asystent 1: Oleksandr Korniyko (UKR)
Sędzia Asystent 2: Volodmir Volodin (UKR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Anatoliy Abdula (UKR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Anatoliy Zhabchenko (UKR)
Sędzia Techniczny: Igor Aljechin (UKR)
Obserwator UEFA: Kaj Natri (FIN)
Delegat UEFA: Ivan Borissov Lekov (BUL)

Grupa H, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Estádio Municipal de Braga, Braga (POR)
SC Braga – Konyaspor
Sędzia: Alexandru Dan Tudor (ROU)
Sędzia Asystent 1: Vasile Florin Marinescu (ROU)
Sędzia Asystent 2: Vladimir Urzica (ROU)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: István Kovács (ROU)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Pavel Cristian Balaj (ROU)
Sędzia Techniczny: Cristian Mircea Orbulet (ROU)
Obserwator UEFA: Pascal Garibian (FRA)
Delegat UEFA: Wolfgang Thierrichter (AUT)

Grupa H, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
KAA Gent Stadium, Ghent (BEL)
KAA Gent – FC Shakhtar Donetsk
Sędzia: Aleksei Kulbakov (BLR)
Sędzia Asystent 1: Dmitry Zhuk (BLR)
Sędzia Asystent 2: Oleg Masylyanko (BLR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Denis Scherbakov (BLR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Viktor Shimusik (BLR)
Sędzia Techniczny: Yuri Khomchenko (BLR)
Obserwator UEFA: Alan Snoddy (NIR)
Delegat UEFA: Isak Mikladal (FRO)

Grupa I, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Arena AufSchalke, Gelsenkirchen (GER)
FC Schalke 04 – FC Krasnodar
Sędzia: Slavko Vinčić (SVN)
Sędzia Asystent 1: Tomaž Klančnik (SVN)
Sędzia Asystent 2: Andraž Kovačič (SVN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Roberto Ponis (SVN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Nejc Kajtazović (SVN)
Sędzia Techniczny: Bojan Ul (SVN)
Obserwator UEFA: Iain Robertson Brines (SCO)
Delegat UEFA: Peadar Ryan (IRL)

Grupa I, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Stade de Nice, Nicea (FRA)
OGC Nice – FC Salzburg
Sędzia: Hüseyin Göçek (TUR)
Sędzia Asystent 1: Mustafa Emre Eyisoy (TUR)
Sędzia Asystent 2: Kemal Yilmaz (TUR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Mete Kalkavan (TUR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Tolga Özkalfa (TUR)
Sędzia Techniczny: Serkan Ok (TUR)
Obserwator UEFA: Luciano Luci (ITA)
Delegat UEFA: Kris Bellon (BEL)

Grupa J, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Stadio Artemio Franchi, Florencja (ITA)
ACF Fiorentina – FC Slovan Liberec
Sędzia: Aleksandar Stavrev (MKD)
Sędzia Asystent 1: Marjan Kirovski (MKD)
Sędzia Asystent 2: Dejan Kostadinov (MKD)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Dimitar Meckarovski (MKD)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Dejan Jakimovski (MKD)
Sędzia Techniczny: Goce Petreski (MKD)
Obserwator UEFA: Karen Nalbandyan (ARM)
Delegat UEFA: Alojzije Šupraha (CRO)

Grupa J, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Stadio Toumba, Saloniki (GRE)
PAOK FC – Qarabağ FK
Sędzia: John Beaton (SCO)
Sędzia Asystent 1: Douglas Potter (SCO)
Sędzia Asystent 2: Alastair Mather (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Steven McLean (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Donald Robertson (SCO)
Sędzia Techniczny: Sean Carr (SCO)
Obserwator UEFA: Darko Čeferin (SVN)
Delegat UEFA: Ghenadie Scurtul (MDA)

Grupa K, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
St Mary’s Stadium, Southampton (ENG)
Southampton FC – FC Internazionale
Sędzia: Pawel Gil (POL)
Sędzia Asystent 1: Konrad Sapela (POL)
Sędzia Asystent 2: Marcin Borkowski (POL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Bartosz Frankowski (POL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Krzysztof Jakubik (POL)
Sędzia Techniczny: Krysztof Myrmus (POL)
Obserwator UEFA: Alain Hamer (LUX)
Delegat UEFA: Nils Fisketjonn (NOR)

Grupa K, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Generali Arena, Prague (CZE)
AC Sparta Praha – Hapoel Beer-Sheva FC 
Sędzia: István Vad (HUN)
Sędzia Asystent 1: István Albert (HUN)
Sędzia Asystent 2: László Viszokai (HUN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Sándor Andó-Szabó (HUN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Jozsef Erdos (HUN)
Sędzia Techniczny: Gabor Erös (HUN)
Obserwator UEFA: Gudmunder Ingi Jónsson (ISL)
Delegat UEFA: Nebojša Ivković (SRB)

Grupa L, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Stadion Letzigrund, Zurich (SUI)
FC Zürich – FC Steaua Bucureşti
Sędzia: Robert Schörgenhofer (AUT)
Sędzia Asystent 1: Roland Brandner (AUT)
Sędzia Asystent 2: Roland Riedel (AUT)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Dieter Muckenhammer (AUT)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Rene Eisner (AUT)
Sędzia Techniczny: Stefan Kühr (AUT)
Obserwator UEFA: Christer Fällström (SWE)
Delegat UEFA: Artur Azaryan (ARM)


Grupa L, 3 Listopad 2016, 21:05 CET
Estadio El Madrigal, Villarreal (ESP)
Villarreal CF – Osmanlıspor FK
Sędzia: Harald Lechner (AUT)
Sędzia Asystent 1: Andreas Heidenreich (AUT)
Sędzia Asystent 2: Maximilian Kolbitsch (AUT)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Alexander Harkam (AUT)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Julian Weinberger (AUT)
Sędzia Techniczny: Andreas Staudinger (AUT)
Obserwator UEFA: Edgar Steinborn (GER)
Delegat UEFA: John Taylor (SCO)

Źródło: 3rd Team

0

Obsadowiec


Leave a Reply