No products in the cart.

Blog sędziowski

Liga Mistrzów 2016/17 – Obsada sędziowska 4. kolejka – 01-11-2016

Znamy obsadę dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów! Przewodniczący KS PZPN Zbigniew Przesmycki będzie obserwował zawody rozgrywane w holenderskim Eindhoven, a podmiotem jego oceny będzie zespół Gianluci Rocchi’ego, który będzie musiał zapanować nad Robertem Lewandowskim i spółką.

Grupa A, 1 Listopad 2016, Sofia (BUL) 
Ludogorets – Arsenal FC
Sędzia: Bas Nijhuis (NED)
Sędzia Asystent 1: Rob van de Ven (NED)
Sędzia Asystent 2: Charles John Schaap (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Serdar Gözübüyük (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Ed Janssen (NED)
Sędzia Techniczny: Patrick Langkamp (NED)
Obserwator UEFA: Murat Ilgaz (TUR)
Delegat UEFA: Balázs Makray (HUN)

Grupa A, 1 Listopad 2016, Basel (SUI)
FC Basel – Paris SG
Sędzia: Ovidiu Alin Hategan (ROU)
Sędzia Asystent 1: Octavian Sovre (ROU)
Sędzia Asystent 2: Sebastian Eugen Gheorghe (ROU)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Radu Marian Petrescu (ROU)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Sebastian Coltescu (ROU)
Sędzia Techniczny: Radu Adrian Ghinguleac (ROU)
Obserwator UEFA: Hans Reijgwart (NED)
Delegat UEFA: Panagiotis Chatzialexiou (GER)

Grupa B, 1 Listopad 2016, Lizbona (POR) 
SL Benfica – Dynamo Kyiv
Sędzia: Clément Turpin (FRA)
Sędzia Asystent 1: Nicolas Danos (FRA)
Sędzia Asystent 2: Cyril Gringore (FRA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Ruddy Buquet (FRA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Benoît Bastien (FRA)
Sędzia Techniczny: Hicham Zakrani (FRA)
Obserwator UEFA: Francesco Bianchi (SUI)
Delegat UEFA: Roland Tis (BEL)




Grupa B, 1 Listopad, Istanbuł (SUI) 
Besiktas – SSC Napoli
Sędzia: Mark Clattenburg (ENG)
Sędzia Asystent 1: Jake Collin (ENG)
Sędzia Asystent 2: Simon Bennett (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Anthony Taylor (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Andre Marriner (ENG)
Sędzia Techniczny: Ian Hussin (ENG)
Obserwator UEFA: Sergey Zuev (RUS)
Delegat UEFA: Tormod Larsen (NOR)

Grupa C, 1 Listopad, 2016, Mönchengladbach (GER) 
Borussia M’gladbach – Celtic FC
Sędzia: Manuel de Sousa (POR)
Sędzia Asystent 1: Alvaro Mesquita (POR)
Sędzia Asystent 2: Ricardo Santos (POR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Carlos Taborda Xistra (POR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: João Capela (POR)
Sędzia Techniczny: Paulo Santos Soares (POR)
Obserwator UEFA: Jørn West Larsen (DEN)
Delegat UEFA: Harry Been (NED)

Grupa C, 1 Listopad, Manchester (ENG) 
Manchester City – FC Barcelona
Sędzia: Viktor Kassai (HUN)
Sędzia Asystent 1: György Ring (HUN)
Sędzia Asystent 2: Vencel Tóth (HUN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Tamás Bognar (HUN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Ádám Farkas (HUN)
Sędzia Techniczny: Peter Berettyán (HUN)
Obserwator UEFA: Michel Vautrot (FRA)
Delegat UEFA: Rudolf Repka (CZE)

Grupa D, 1 Listopad 2016, Madryt(ESP) 
Atlético Madrid – FC Rostov
Sędzia: Craig Thomson (SCO)
Sędzia Asystent 1: David McGeachie (SCO)
Sędzia Asystent 2: Alan Mulvanny (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Robert Madden (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Andrew Dallas (SCO)
Sędzia Techniczny: Graeme Stewart (SCO)
Obserwator UEFA: Georgios Bikas (GRE)
Delegat UEFA: Georg Lüchinger (LIE)

Grupa D, 1 Listopad 2016, Eindhoven (NED)
PSV Eindhoven – Bayern München
Sędzia: Gianluca Rocchi (ITA)
Sędzia Asystent 1: Elenito Di Liberatore (ITA)
Sędzia Asystent 2: Mauro Tonolini (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Antonio Damato (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Daniele Doveri (ITA)
Sędzia Techniczny: Gianluca Cariolato (ITA)
Obserwator UEFA: Zbigniew Przesmycki (POL)
Delegat UEFA: Jacques Antenen (SUI)

 

Źródło: 3rd Team

0

Obsadowiec


Leave a Reply