No products in the cart.

Blog sędziowski

Liga Mistrzów 2016/17- Obsada sędziowska – 4.kolejka – 02-11-2016

Zespół czeskich sędziów pod przewodnictwem Pavla Královec’a poprowadzi mecz z udziałem drużyn Legii Warszawa i Realu Madryt.

 

Grupa E, 2 Listopad 2016, Wembley
Tottenham Hotspur – Bayer Leverkusen
Sędzia: Jonas Eriksson (SWE)
Sędzia Asystent 1: Mathias Klasenius (SWE)
Sędzia Asystent 2: Daniel Wärnmark (SWE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Stefan Johannesson (SWE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Markus Strömbergsson (SWE)
Sędzia Techniczny: Daniel Gustavsson (SWE)
UEFA Sędzia Observer: Ilkka Koho (FIN)
Delegat UEFA: João Morais (POR)

Grupa E, 2 Listopad 2016, Monaco
AS Monaco – CSKA Moskwa
Sędzia: Matej Jug (SVN)
Sędzia Asystent 1: Matej Žunič (SVN)
Sędzia Asystent 2: Manuel Vidali (SVN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Mitja Zganec (SVN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Rade Obrenović (SVN)
Sędzia Techniczny: Jure Praprotnik (SVN)
UEFA Sędzia Observer: Vítor Melo Pereira (POR)
Delegat UEFA: Eggert Magnusson (ISL)




Grupa F, 2 Listopad 2016, Dortmund
Borussia Dortmund – Sporting CP
Sędzia: Danny Makkelie (NED)
Sędzia Asystent 1: Mario Diks (NED)
Sędzia Asystent 2: Hessel Steegstra (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Kevin Blom (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Jochem Kamphuis (NED)
Sędzia Techniczny: Jan de Vries (NED)
UEFA Sędzia Observer: Peter Jones (ENG)
Delegat UEFA: Scott Struthers (SCO)

Grupa F, 2 Listopad 2016, Warszawa
Legia Warszawa – Real Madrid
Sędzia: Pavel Královec (CZE)
Sędzia Asystent 1: Roman Slyško (SVK)
Sędzia Asystent 2: Ivo Nadvornik (CZE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Petr Ardeleanu (CZE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Karel Hrubes (CZE)
Sędzia Techniczny: Tomas Mokrusch (CZE)
UEFA Sędzia Observer: Bertrand Layec (FRA)
Delegat UEFA: Siarhei Ilyich (BLR)

Grupa G, 2 Listopad 2016, Kopenhaga
FC Kopenhaga – Leicester City
Sędzia: Felix Brych (GER)
Sędzia Asystent 1: Mark Borsch (GER)
Sędzia Asystent 2: Stefan Lupp (GER)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Bastian Dankert (GER)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Marco Fritz (GER)
Sędzia Techniczny: Markus Häcker (GER)
UEFA Sędzia Observer: Sándor Piller (HUN)
Delegat UEFA: Martin Sturkenboom (NED)

Grupa G, 2 Listopad 2016, Porto
FC Porto – Club Brügge
Sędzia: Alberto Undiano Mallenco (ESP)
Sędzia Asystent 1: Raúl Cabanero Martínez (ESP)
Sędzia Asystent 2: Diego Barbero Sevilla (ESP)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: David Fernández Borbalán (ESP)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: José María Sánchez Martínez (ESP)
Sędzia Techniczny: Ángel Nevado Rodríguez (ESP)
UEFA Sędzia Observer: Oguz Sarvan (TUR)
Delegat UEFA: Aleš Zavrl (SVN)

Grupa H, 2 Listopad 2016, Sewilla
Sevilla FC – Dinamo Zagrzeb
Sędzia: Felix Zwayer (GER)
Sędzia Asystent 1: Thorsten Schiffner (GER)
Sędzia Asystent 2: Marco Achmüller (GER)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Daniel Siebert (GER)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Sascha Stegemann (GER)
Sędzia Techniczny: Jan Seidel (GER)
UEFA Sędzia Observer: Carmel Agius (MLT)
Delegat UEFA: Kazimierz Oleszek (POL)

Grupa H, 2 Listopad 2016, Turyn
Juventus Turyn – Olympique Lyon
Sędzia: Björn Kuipers (NED)
Sędzia Asystent 1: Sander van Roekel (NED)
Sędzia Asystent 2: Erwin E.J. Zeinstra (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Pol van Boekel (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Richard Liesveld (NED)
Sędzia Techniczny: Davie Goossens (NED)
UEFA Sędzia Observer: Peter Fröjdfeldt (SWE

Źródło: 3rd Team

0

Obsadowiec


Leave a Reply