No products in the cart.

Blog sędziowski

Obsada Liga Europy 2017/18 – 6. kolejka – 07/12/2017

Grupa A | 19:00 CET
SK Slavia Praha – FK Astana
Sędzia: Davide Massa (ITA)
Sędzia Asystent 1: Filippo Meli (ITA)
Sędzia Asystent 2: Alberto Tegoni (ITA)
Sędzia Techniczny: Andrea Crispo (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Paolo Silvio Mazzoleni (ITA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Antonio Damato (ITA)
Obserwator UEFA: Gylfi Þór Orrason (ISL)
Delegat UEFA: Mirosław Ryszka (POL)



Grupa A | 19:00 CET
Villarreal CF – Maccabi Tel-Aviv FC
Sędzia: Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN)
Sędzia Asystent 1: Henrik Sønderby (DEN)
Sędzia Asystent 2: Dennis Wollenberg Rasmussen (DEN)
Sędzia Techniczny: Lars Hummelgaard (DEN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Anders Poulsen (DEN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Jørgen Daugbjerg Burchardt (DEN)
Obserwator UEFA: Elmir Pilav (BIH)
Delegat UEFA: Łukasz Wachowski (POL)

Grupa B | 19:00 CET
BSC Young Boys – KF Skënderbeu
Sędzia: Simon Lee Evans (WAL)
Sędzia Asystent 1: Philip Thomas (WAL)
Sędzia Asystent 2: Ian Bird (WAL)
Sędzia Techniczny: Daniel Beckett (WAL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Bryn David Markham-Jones (WAL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Nicholas Pratt (WAL)
Obserwator UEFA: Kóstas Kapitanís (CYP)
Delegat UEFA: Tammo Beishuizen (NED)

Grupa B | 19:00 CET
FC Dynamo Kyiv – FK Partizan
Sędzia: Paweł Gil (POL)
Sędzia Asystent 1: Konrad Sapela (POL)
Sędzia Asystent 2: Marcin Borkowski (POL)
Sędzia Techniczny: Adam Kupsik (POL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Jarosław Przybył (POL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Piotr Lasyk (POL)
Obserwator UEFA: Manuel López Fernández (ESP)
Delegat UEFA: Michael Foster (ENG)

Grupa C | 19:00 CET
İstanbul Başakşehir – SC Braga
Sędzia: John Beaton (SCO)
Sędzia Asystent 1: Douglas Potter (SCO)
Sędzia Asystent 2: Sean Carr (SCO)
Sędzia Techniczny: Jordan Stokoe (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Steven McLean (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Alan Muir (SCO)
Obserwator UEFA: Joeri Van De Velde (BEL)
Delegat UEFA: Olzhas Abrayev (KAZ)

Grupa C | 19:00 CET
TSG 1899 Hoffenheim – PFC Ludogorets 1945
Sędzia: Orel Grinfeld (ISR)
Sędzia Asystent 1: Danny Krasikow (ISR)
Sędzia Asystent 2: Roy Hassan (ISR)
Sędzia Techniczny: Amihay Yehoshua Mozes (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Eli Hacmon (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Ziv Adler (ISR)
Obserwator UEFA: Jørn West Larsen (DEN)
Delegat UEFA: Tarik Shamel (ENG)

Grupa D | 19:00 CET
FK Austria Wien – AEK Athens FC
Sędzia: Craig Pawson (ENG)
Sędzia Asystent 1: Stephen Child (ENG)
Sędzia Asystent 2: Adam Nunn (ENG)
Sędzia Techniczny: Lee Betts (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Robert Madley (ENG)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Jonathan Moss (ENG)
Obserwator UEFA: Lutz Michael Fröhlich (GER)
Delegat UEFA: Jacob Erel (ISR)

Grupa D | 19:00 CET
HNK Rijeka – AC Milan
Sędzia: István Vad (HUN)
Sędzia Asystent 1: István Albert (HUN)
Sędzia Asystent 2: Péter Berettyán (HUN)
Sędzia Techniczny: Theodoros Georgiou (HUN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Ferenc Karakó (HUN)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: József Erdős (HUN)
Obserwator UEFA: Sokol Jareci (ALB)
Delegat UEFA: Steve Stride (ENG)



Grupa E | 19:00 CET
Apóllon Limassol FC – Everton FC
Sędzia: Sébastien Delférière (BEL)
Sędzia Asystent 1: Yves De Neve (BEL)
Sędzia Asystent 2: Kevin Monteny (BEL)
Sędzia Techniczny: Jo De Weirdt (BEL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Lawrence Visser (BEL)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Alexandre Boucaut (BEL)
Obserwator UEFA: Michael Thomas Ross (NIR)
Delegat UEFA: Luis Cuervas del Real (ESP)

Grupa E | 19:00 CET
Atalanta Bergamasca Calcio – Olympique Lyonnais
Sędzia: Aleksey Yeskov (RUS)
Sędzia Asystent 1: Dmitriy Mosyakin (RUS)
Sędzia Asystent 2: Igor Demeshko (RUS)
Sędzia Techniczny: Valeriy Danchenko (RUS)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Mikhail Vilkov (RUS)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Vladimir Moskalov (RUS)
Obserwator UEFA: Michális Argyroú (CYP)
Delegat UEFA: Jean-François Crucke (BEL)

Grupa F | 19:00 CET
FC Fastav Zlín – FC Lokomotiv Moskva
Sędzia: Mete Kalkavan (TUR)
Sędzia Asystent 1: Ceyhun Sesigüzel (TUR)
Sędzia Asystent 2: Esat Sancaktar (TUR)
Sędzia Techniczny: Kemal Yılmaz (TUR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Halil Umut Meler (TUR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Arda Kardeşler (TUR)
Obserwator UEFA: Michael Riley (ENG)
Delegat UEFA: Jan Willem van Dop (NED)

Grupa F | 19:00 CET
FC København – FC Sheriff
Sędzia: Serdar Gözübüyük (NED)
Sędzia Asystent 1: Davy Goossens (NED)
Sędzia Asystent 2: Bas van Dongen (NED)
Sędzia Techniczny: Joost van Zuilen (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Dennis Higler (NED)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Jeroen Manschot (NED)
Obserwator UEFA: Laurent Duhamel (FRA)
Delegat UEFA: Camelia Nicolae (ROU)

Grupa G | 21:05 CET
FCSB – FC Lugano
Sędzia: Nikola Dabanović (MNE)
Sędzia Asystent 1: Milutin Đukić (MNE)
Sędzia Asystent 2: Jovica Tatar (MNE)
Sędzia Techniczny: Vladan Todorović (MNE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Miloš Bošković (MNE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Miloš Savović (MNE)
Obserwator UEFA:
Delegat UEFA:

Grupa G | 21:05 CET
Hapoel Beer-Sheva FC – FC Viktoria Plzeň
Sędzia: Aleksandar Stavrev (MKD)
Sędzia Asystent 1: Marjan Kirovski (MKD)
Sędzia Asystent 2: Dejan Kostadinov (MKD)
Sędzia Techniczny: Goce Petreski (MKD)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Dimitar Mečkarovski (MKD)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Dejan Jakimovski (MKD)
Obserwator UEFA: Marián Ružbarský (SVK)
Delegat UEFA: Milovan Đukanović (MNE)

Grupa H | 21:05 CET
Arsenal FC – FC BATE Barysau
Sędzia: Robert Schörgenhofer (AUT)
Sędzia Asystent 1: Markus Gutschi (AUT)
Sędzia Asystent 2: Roland Riedel (AUT)
Sędzia Techniczny: Andreas Witschnigg (AUT)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Markus Hameter (AUT)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: René Eisner (AUT)
Obserwator UEFA: Tomasz Mikulski (POL)
Delegat UEFA: Mikael Salzer (SWE)

Grupa H | 21:05 CET
FK Crvena zvezda – 1. FC Köln
Sędzia: Robert Madden (SCO)
Sędzia Asystent 1: David McGeachie (SCO)
Sędzia Asystent 2: Alastair Mather (SCO)
Sędzia Techniczny: Francis Connor (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Donald Robertson (SCO)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Euan Anderson (SCO)
Obserwator UEFA: Thomas Einwaller (AUT)
Delegat UEFA: David McDowell-Zor (SVN)

Grupa I | 21:05 CET
Olympique de Marseille – FC Red Bull Salzburg
Sędzia: Aliaksiej Kulbakou (BLR)
Sędzia Asystent 1: Dzmitryj Žuk (BLR)
Sędzia Asystent 2: Alieh Maslianka (BLR)
Sędzia Techniczny: Juryj Chomčanka (BLR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Dzianis Ščarbakoŭ (BLR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Dzmitryj Dzmitryjeŭ (BLR)
Obserwator UEFA: Manuel Díaz Vega (ESP)
Delegat UEFA: István Huszár (HUN)

Grupa I | 21:05 CET
Vitória SC – Atiker Konyaspor
Sędzia: Daniel Siebert (GER)
Sędzia Asystent 1: Holger Henschel (GER)
Sędzia Asystent 2: Rafael Foltyn (GER)
Sędzia Techniczny: Guido Kleve (GER)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Sascha Stegemann (GER)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Benjamin Brand (GER)
Obserwator UEFA: Haim Jakov (ISR)
Delegat UEFA: Angelo Chetcuti (MLT)

Grupa J | 21:05 CET
FC Zorya Luhansk – Athletic Club
Sędzia: Ruddy Buquet (FRA)
Sędzia Asystent 1: Guillaume Debart (FRA)
Sędzia Asystent 2: Frédéric Cano (FRA)
Sędzia Techniczny: Cyril Gringore (FRA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Amaury Delerue (FRA)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: François Letexier (FRA)
Obserwator UEFA: Jan Willem Wegereef (NED)
Delegat UEFA: Andrian Ixari (MDA)

Grupa J | 21:05 CET
Hertha BSC – Östersunds FK
Sędzia: Tiago Bruno Lopes Martins (POR)
Sędzia Asystent 1: Ricardo Jorge Ferreira dos Santos (POR)
Sędzia Asystent 2: Luís André Ferreira Pinto Campos (POR)
Sędzia Techniczny: Rui Miguel Martins Teixeira (POR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Hugo Filipe Ferreira de Campos Moreira Miguel (POR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: João Carlos dos Santos Capela (POR)
Obserwator UEFA: Luciano Luci (ITA)
Delegat UEFA: Paul Krähenbühl (SUI)

Grupa K | 21:05 CET
SBV Vitesse – OGC Nice
Sędzia: Sandro Schärer (SUI)
Sędzia Asystent 1: Slađan Josipovic (SUI)
Sędzia Asystent 2: Bekim Zogaj (SUI)
Sędzia Techniczny: Stéphane De Almeida (SUI)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Alain Bieri (SUI)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Lukas Fähndrich (SUI)
Obserwator UEFA: Kristinn Jakobsson (ISL)
Delegat UEFA: Per Svärd (SWE)

Grupa K | 21:05 CET
SV Zulte Waregem – SS Lazio
Sędzia: Charálampos Kalogerópoulos (GRE)
Sędzia Asystent 1: Damianós Efthymiádis (GRE)
Sędzia Asystent 2: Trỳfon Petrópoulos (GRE)
Sędzia Techniczny: Ioánnis Toumpakáris (GRE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Geórgios Komínis (GRE)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Stávros Mántalos (GRE)
Obserwator UEFA: Darko Čeferin (SVN)
Delegat UEFA: Romano Clavedetscher (SUI)

Grupa L | 21:05 CET
FK Vardar – Rosenborg BK
Sędzia: Serhiy Boyko (UKR)
Sędzia Asystent 1: Volodymyr Volodin (UKR)
Sędzia Asystent 2: Oleksandr Korniyko (UKR)
Sędzia Techniczny: Semen Shlonchak (UKR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Yevhen Aranovskyy (UKR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Anatoliy Abdula (UKR)
Obserwator UEFA: Gerard Perry (IRL)
Delegat UEFA: Dane Jošt (SVN)

Grupa L | 21:05 CET
Real Sociedad de Fútbol – FC Zenit
Sędzia: Liran Liani (ISR)
Sędzia Asystent 1: David Elias Biton (ISR)
Sędzia Asystent 2: Dvir Shimon (ISR)
Sędzia Techniczny: Idan Yarkoni (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 1: Alon Yefet (ISR)
Dodatkowy Sędzia Asystent 2: Menashe Masiah (ISR)
Obserwator UEFA: Luc Wilmes (LUX)
Delegat UEFA: Thura Win (ENG)

0

Daniel Walczak


Leave a Reply