No products in the cart.

Blog sędziowski

Obsada Ligi Europy – 15/02/2018 – 1/16 Finału LE



Obsada pierwszych meczów 1/16 Ligi Europy - 16.02.2018 (czwartek)

Astana - Sporting Lizbona (godz. 17:00)
Sędzia główny: Ruddy Buquet (Francja)
Sędzia asystent 1: Guillaume Debart
Sędzia asystent 2: Cyril Gringore
Dodatkowy sędzia asystent 1: Amaury Delerue
Dodatkowy sędzia asystent 2: François Letexier
Sędzia techniczny: Nicolas Danos

Olympique Marsylia - SC Braga (godz. 19:00)
Sędzia główny: Serdar Gözübüyük (Holandia)
Sędzia asystent 1: Davie Goossens
Sędzia asystent 2: Bas van Dongen
Dodatkowy sędzia asystent 1: Dennis Higler
Dodatkowy sędzia asystent 2: Jeroen Manschot
Sędzia techniczny: Joost van Zuilen

Östersunds FK - Arsenal (godz. 19:00)
Sędzia główny: David Fernández Borbalán (Hiszpania)
Sędzia asystent 1: Raúl Cabanero
Sędzia asystent 2: Diego Barbero Sevilla
Dodatkowy sędzia asystent 1: Javier Estrada
Dodatkowy sędzia asystent 2: Juan Martinez Munuera
Sędzia techniczny: Miguel Martínez

Ludogorets - Milan (godz. 19:00)
Sędzia główny: Milorad Mažić (Serbia)
Sędzia asystent 1: Milovan Ristić
Sędzia asystent 2: Dalibor Djurdjević
Dodatkowy sędzia asystent 1: Nenad Djokić
Dodatkowy sędzia asystent 2: Danilo Grujić
Sędzia techniczny: Nemanja Petrović

Real Socieda - Salzburg (godz. 19:00)
Sędzia główny: Bobby Madden (Szkocja)
Sędzia asystent 1: Graeme Stewart
Sędzia asystent 2: Alastair Mather
Dodatkowy sędzia asystent 1: Andrew Dallas
Dodatkowy sędzia asystent 2: Donald Robertson
Sędzia techniczny: Alan Mulvanny

Spartak Moskwa - Athletic Bilbao (godz. 19:00)
Sędzia główny: Benoît Bastien (Francja)
Sędzia asystent 1: Hicham Zakrani
Sędzia asystent 2: Frédéric Haquette
Dodatkowy sędzia asystent 1: Benoît Millot
Dodatkowy sędzia asystent 2: Nicolas Rainville
Sędzia techniczny: Julien Pacelli

Nicea - Lokomotiv Moskwa (godz. 19:00)
Sędzia główny: István Kovács (Rumunia)
Sędzia asystent 1: Vasile Florin Marinescu
Sędzia asystent 2: Ovidiu Artene
Dodatkowy sędzia asystent 1: Marius Avram
Dodatkowy sędzia asystent 2: Horatiu Fesnic
Sędzia techniczny: Alexandru Cerei



Borussia Dortmund - Atalanta (godz. 19:00)
Sędzia główny: Daniel Stefanski (Polska)

Sędzia asystent 1: Marcin Boniek
Sędzia asystent 2: Dawid Igor Golis
Dodatkowy sędzia asystent 1: Bartosz Frankowski
Dodatkowy sędzia asystent 2: Zbigniew Dobrynin 
Sędzia techniczny: Krzysztof Myrmus

Steaua Bukareszt - Lazio Rzym (godz. 21:05)
Sędzia główny: Deniz Aytekin (Niemcy)
Sędzia asystent 1: Eduard Beitinger
Sędzia asystent 2: Rafael Foltyn
Dodatkowy sędzia asystent 1: Daniel Siebert
Dodatkowy sędzia asystent 2: Benjamin Brand
Sędzia techniczny: Marco Achmüller

Partizan Belgrad - Victoria Pilzno (godz. 21:05)
Sędzia główny: Tasos Sidiropoulos (Grecja)
Sędzia asystent 1: Polychronis Kostaras
Sędzia asystent 2: Lazaros Dimitriadis
Dodatkowy sędzia asystent 1: Anastasios Papapetrou
Dodatkowy sędzia asystent 2: Alexandros Aretopoulos
Sędzia techniczny: Chrysoula Kourompylia

Olympique Lyon - Villarreal (godz. 21:05)
Sędzia główny: Viktor Kassai (Węgry)
Sędzia asystent 1: György Ring
Sędzia asystent 2: Vencel Tóth
Dodatkowy sędzia asystent 1: Tamás Bognar
Dodatkowy sędzia asystent 2: Sandor Szabo
Sędzia techniczny: Peter Berettyán

Napoli - Leipzig (godz. 21:05)
Sędzia główny: Artur Dias (Portugalia)
Sędzia asystent 1: Rui Tavares
Sędzia asystent 2: Paulo Soares
Dodatkowy sędzia asystent 1: Tiago Martins
Dodatkowy sędzia asystent 2: João Pinheiro
Sędzia techniczny: Bruno Rodrigues

Celtic - Zenit (godz. 21:05)
Sędzia główny: Damir Skomina(Słowenia)
Sędzia asystent 1: Jure Praprotnik
Sędzia asystent 2: Robert Vukan
Dodatkowy sędzia asystent 1: Matej Jug
Dodatkowy sędzia asystent 2: Slavko Vinčić
Sędzia techniczny: Tomaž Klančnik

AEK Saloniki - Dynamo Kijów (godz. 21:05)
Sędzia główny: Carlos Del Cerro (Hiszpania)
Sędzia asystent 1: Juan Yuste
Sędzia asystent 2: Roberto Alonso
Dodatkowy sędzia asystent 1: Jesús Gil Manzano
Dodatkowy sędzia asystent 2: José María Sanchez Martinez
Sędzia techniczny: Roberto del Palomar

Kopenhaga - Atletico Madryt (godz. 21:05)
Sędzia główny: Aleksei Kulbakov (Białoruś)
Sędzia asystent 1: Dmitri Zhuk
Sędzia asystent 2: Oleg Maslyanko
Dodatkowy sędzia asystent 1: Denis Scherbakov
Dodatkowy sędzia asystent 2: Dzmitry Dzmitryieu
Sędzia techniczny: Yury Khomchenko



0

Łukasz Rogowski


Leave a Reply