No products in the cart.

Blog sędziowski

Szymon Marciniak przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji PolskiSzymon Marciniak przybędzie na zgrupowanie reprezentacji Polski w piłkę nożną do Arłamowa. Będzie tam m.in. szkolił naszych piłkarzy.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, selekcjoner naszej kadry, Adam Nawałka potwierdził, że Szymon Marciniak, wraz ze swoim zespołem przyjadą na zgrupowanie kadry do Arłamowa. Sędziowie poprowadzą tam grę kontrolną Polaków. Sztab szkoleniowy reprezentacji chce stworzyć jak najlepsze warunki meczowe, aby optymalnie przygotować zawodników do mundialu.

Podczas gierki dostępny będzie system VAR. Wszystko po to, by kadrowicze, którzy nie mają w swoich ligach tej technologii, zobaczyli jak ona działa i poczuli to na własnej skórze.

Oprócz poprowadzenia gierki, Szymon Marciniak przeprowadzi szkolenie z piłkarzami jak i całym sztabem. Zostaną poruszone takie zagadnienia jak  nowinki dotyczące prowadzenia meczów w czasie Mistrzostw Świata. Przypomnijmy, że podczas zgrupowania Polaków przed EURO 2016, polscy sędziowie również byli obecni w Arłamowie.

Nie znana jest nam dokładna data przyjazdu Marciniaka do Arłamowa. Na ten moment wiemy, że zgrupowanie zacznie się 28 maja i potrwa do 7 czerwca.0

Łukasz Rogowski


Leave a Reply