No products in the cart.

Strona główna Forums Forum Dodatkowe Bazarek sędziowski ^^^ Zestaw Sędziowski BEEP RefsCALL, IDEALNY ^^^

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Zorc 7 months ago.

 • Creator
  Topic
 • #35658

  Zorc
  Participant

  Flagi+Nadajnik+Pokorowiec

  Niezbędny sprzęt dla każdego sędziego szczebla centralnego i nie tylko… Dla trójki sędziowskiej, to wydatek po 332 zł od osoby.

  Zestaw zawiera dwie flagi dla sędziów asystentów, odbiornik (biper) na ramię dla sędziego głównego. Odbiornik jest łatwy w użyciu. Każda z flag oraz biper działa na baterię 9 V. Bipery firmy RefsCall są niezawodne, bezawaryjne i sprawdzone.

  Zestaw biperów sędziowskich RefsCall należy do najtańszych urządzeń tego typu na rynku.

  Odbiornik, jest bardzo prosty w obsłudze, wręcz intuicyjny. Po każdorazowym włożeniu akumulatorków nie trzeba zaprogramować odbiornik ponownie aby „zapamiętał” sygnał wysyłany z flag. Pierwsze programowanie nie zajmuję dużo czasu.

  Odbiornik posiada trzy możliwości powiadamiania o wciśnięciu przycisku przez asystenta: sam beep, beep + wibracja lub wyłącznie wibracja. Odbiornik mimo swoich rozmiarów jest praktycznie niewidoczny pod koszulką zwłaszcza z długim rękawem.

  Części chwytne biperów wykonane są z plastiku, który idealnie leży w dłoniach. Praktycznie nie ma szans żeby stracić kontrolę nad chorągiewką.

  Przycisk powiadamianie znajduje się w jednym miejscu na obudowie i trzeba nacisnąć około 1 sekundy a najlepiej aż do momentu usłyszenia sygnału dźwiękowego wydobywającego się z wnętrza flagi. Obsługa przycisku jest bardzo prosta i po kilku meczach nie stanowi żadnego problemu.

  Jest to najlepszy wybór dla sędziów którzy wcześnie nie mieli szansy
  używać biperów. Obecnie stosunek jakości do ceny plasuje ten zestaw w czołówce podobnych produktów. Największymi zaletami tego zestawu jest niska cena i łatwość obsługi.

  ZESTAW DZIAŁA PERFEKCYJNIE, JESTEM PIERWSZYM WŁAŚCICIELEM, NOWY FABRYCZNIE ZESTAW KUPIŁEM W UK, UŻYWANY PRZEZE MNIE PÓŁTORA SEZONU.

  ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI ZA POBRANIEM!

  ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH!

  https://www.olx.pl/oferta/zestaw-sedziowski-beep-refscall-idealny-CID767-IDr037x.html

  Pozdrawiam

  Konrad

  509 322 661

You must be logged in to reply to this topic.