No products in the cart.

Blog sędziowski

Podział sędziów grupy Top Amator na sezon 2016/17

KOMUNIKAT ZARZĄDU KOLEGIUM SĘDZIÓW PZPN

Szanowna Koleżanko, Szanowni Koledzy,

Zarząd Kolegium Sędziów PZPN przesyła informację na temat kolejnych decyzji szkoleniowo-organizacyjnych.

  1. Lista sędziów szczebla centralnego na sezon 2016/17

Zarząd Kolegium Sędziów PZPN na posiedzeniu 11 czerwca 2016 ustalił następujący podział sędziów grupy Top Amator na sezon 2016/17:

Podgrupa A

1. Artur ALUSZYK Barlinek
2. Łukasz BEDNAREK Koszalin
3. Zbigniew DOBRYNIN Łódź
4. Konrad GĄSIOROWSKI Biała Podlaska
5. Piotr IDZIK Poznań
6. Sebastian JARZĘBAK Piekary Śląskie
7. Konrad KIEŁCZEWSKI Wasilków
8. Mariusz KORPALSKI Toruń
9. Sebastian KRASNY Kraków
10.Wojciech KRZTOŃ Olsztyn
11.Piotr LASYK Bytom
12.Adam LYCZMAŃSKI Bydgoszcz
13.Jacek MAŁYSZEK Lublin
14.Michał MULARCZYK Skierniewice
15.Marek OPALIŃSKI Lubin
16.Kornel PASZKIEWICZ Kąty Wrocławskie
17.Paweł PSKIT Zgierz
18.Karol RUDZIŃSKI Nidzica
19.Dominik SULIKOWSKI Gdańsk
20.Łukasz SZCZECH Kobyłka
21.Tomasz WAJDA Żywiec
22.Sebastian ZAŁĘSKI Ostrołęka
23.Mariusz ZŁOTEK Gorzyce
24.Mateusz ZŁOTNICKI Lublin

Podgrupa B

1. Konrad ALUSZYK Gorzów Wlkp.
2. Tomasz BIAŁEK Drezdenko
3. Marcin BIELAWSKI Mysłowice
4. Dawid BUKOWCZAN Żywiec
5. Paweł DRESCHEL Gdynia
6. Mirosław GÓRECKI Ruda Śl.
7. Paweł KANTOR Dębica
8. Łukasz KARSKI Słupsk
9. Marcin KOCHANEK Opole
10.Krzysztof KORYCKI Warszawa
11.Daniel KRUCZYŃSKI Żywiec
12.Paweł KUKLA Kraków
13.Marcin LIANA Żnin
14.Jacek LIS Ruda Śl.
15.Szymon LIZAK Poznań
16.Piotr ŁĘGOSZ Toruń
17.Paweł MALEC Łódź
18.Robert MARCINIAK Kraków
19.Tomasz MARCINIAK Płock
20.Maciej MIKOŁAJEWSKI Świebodzin
21.Monika MULARCZYK Skierniewice
22.Maciej PELKA Poznań
23.Tomasz RADKIEWICZ Łódź
24.Sylwester RASMUS Toruń
25.Rafał ROKOSZ Siemianowice Śl.
26.Marcin SZCZERBOWICZ Olsztyn
27.Marcin SZREK Kielce
28.Sebastian TARNOWSKI Sulów

Podgrupa C:
1. Karol ARYS Szczecin
2. Mateusz BIELAWSKI Mysłowice
3. Dawid BŁAŻEJCZYK Bydgoszcz
4. Damian GAWĘCKI Kielce
5. Michał GÓRKA Tarnów
6. Karol IWANOWICZ Kraśnik
7. Łukasz KUŹMA Białystok
8. Mirosław MAZGAJ Wrocław
9. Robert OLSZEWSKI Nidzica
10.Bartosz OWSIANY Opole
11.Albert RÓŻYCKI Łódź
12.Rafał SAWICKI Tarnobrzeg
13.Sławomir SMACZNY Bytom
14.Piotr URBAN Legionowo
15.Kamil WASKOWSKI Poznań
16.Marcin ZARWALSKI Rumia

Lista obserwatorów szczebla centralnego na sezon 2016/17

Zarząd KS PZPN zdecydował o powołaniu następujących kandydatów na obserwatorów szczebla centralnego na sezon 2016/17 na kurs unifikacyjno-szkoleniowy w Olecku (8-10 lipca 2016):

1. Piotr BRODECKI Łódź
2. Tomasz GARBOWSKI Opole
3. Leszek GAWRON Mielec
4. Krzysztof KRAWIEC Lubań
5. Andrzej KUŚMIERCZYK Lublin
6. Michał LISTKIEWICZ Teodorówka
7. Robert MAŁEK Zabrze
8. Tomasz MIKULSKI Lublin
9. Andrzej NALEŻNIK Mysłowice
10.Zbigniew PAJĄK Wrocław
11.Julian PASEK Lubin
12.Tomasz PŁOSKI Elbląg
13.Marian PYZAŁKA Oleśnica
14.Filip ROBAK Kielce
15.Tomasz RUSEK Chorzów
16.Tadeusz STACHURA Zabrze
17.Marcin SZULC Warszawa
18.Piotr TENCZYŃSKI Warszawa
19.Zenon TOBERA Bydgoszcz
20.Zbigniew URBAŃCZYK Kraków
21.Jacek WALCZYŃSKI Lublin
22.Katarzyna WIERZBOWSKA Straszyn
23.Maciej WIERZBOWSKI Straszyn
24.Tomasz WOJNO Białystok
25.Ryszard WÓJCIK Opole

Zbigniew Przesmycki
Przewodniczący KS PZPN

2

Jane Doe


Leave a Reply